Доставени и монтарани палетни стелажи Universal за T-MARKET

ПРОИНСТАЛ ООД изпълни завършен проект за T-MARKET, включващ доставка и монтаж на палетни стелажи Universal за нуждите на логистичния център на компанията. Основната цел на проекта беше да се осигури надеждна, функционална и мащабна складова система, подходяща за интензивна ежедневна експлоатация и съхранение на големи обеми палетизирани стоки.

Избраната палетна стелажна система Universal позволява оптимално използване на складовата площ и височина, като осигурява директен достъп до всяка палетна позиция. Това е ключово предимство при логистични процеси, свързани с бърза обработка на стоки, зареждане, експедиция и управление на складови наличности.

Проектът е реализиран с капацитет от 16 000 палетни места за палети с тегло до 1000 кг, което го превръща в мащабно решение за ефективна складова организация. Конструкцията е съобразена с изискванията за безопасност, стабилност и дългосрочна експлоатация.

С изпълнението на този проект PROINSTALL затвърждава опита си в изграждането на професионални складови системи за големи търговски и логистични компании. Реализацията за T-MARKET показва способността на компанията да предлага цялостни решения – от доставката до прецизния монтаж на палетни стелажи.

TOP